http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2009-12-13 17:12:34

Hetman Zamość ukarany zakazem transferowym

Podobne tematy Hetman Zamość
Za niewywiązanie się ze zobowiązań wobec byłych zawodników i trenerów Hetman Zamość został ukarany przez PZPN zakazem transferowym. To nie koniec problemów. Nie jest pewne czy klub przystąpi do rundy wiosennej.
 
Wszystkim zawodnikom drugoligowego Hetmana Zamość wygasły kontrakty, rozmów o nowych umowach nie podjęto.
 
- Odwołaliśmy się od tej decyzji - mówi kurator Hetmana Tadeusz Lizut. A że nieszczęścia chodzą parami, jest jeszcze coś - brak licencji na II ligę jeszcze nigdy i nigdzie nie był tak realny jak w Zamościu. Poprzedni glejt na grę wygasł w listopadzie.

- Miasto Zamość jest ostatnią deską ratunku - kontynuuje Lizut. - Próbowaliśmy szukać innych form i już doskonale wiemy, że takich środków nigdzie nie znajdziemy. Żeby pozbyć się ciążącego na nas zadłużenia potrzeba niestety sporych kwot .
 
Likwidacja długów to warunek niezbędny dla dalszej egzystencji klubu. Hetman liczy w tej sprawie na pomoc miasta, które może uratować klub.
 
źródło: Dziennik Wschodni

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem