2018-05-05 21:55:09

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ograł Wólczankę Wólka Pełkińska

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonał Wólczankę Wólka Pełkińska 2-1 w ostatnim spotkaniu 27. kolejki 3 ligi gr. IV.

Spotkanie pomiędzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski a Wólczanką Wólka Pełkińska było hitem 27. kolejki. W Ostrowcu spotkały się dwie ekipy będące w czołówce tabeli. Jednak do przerwy nie oglądaliśmy bramek.

Po zmianie stron wciąż długo nie padały bramki na Miejskim Stadionie Sportowym "KSZO" w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dopiero w 76. minucie spotkania Michał Grunt dał prowadzenie gospodarzom.

Minutę później Krystian Wrona dostał czerwoną kartkę i Wólczanka musiała kończyć mecz w dziesiątkę.W 80. minucie spotkania KSZO wykorzystało grę w przewadze i podwyższyło prowadzenie. Gola dla ekipy Przemysława Cecherza zdobył Dawid Kamiński.

W doliczonym czasie gry zawodnik gospodarzy, Vladyslav Kudryavtsev dostał czerwoną kartkę. Piłkarz KSZO dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym i Wólczanka Wólka Pełkińska miała rzut karny.

Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maciej Lech. Pomocnik gości pewnie umiescił piłkę w siatce. Tym samym ustalił wynik spotkania na 2-1 dla KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po tym strzale sędzia zakończył mecz.

1-0 Michał Grunt (76)
2-0 Dawid Kamiński (80)
2-1 Maciej Lech (90-rzut karny)