2018-05-03 09:19:14

Sokół Sieniawa pokonał KS Wiązownica w finale okręgowego Pucharu Polski

Piłkarze Sokoła Sieniawa pokonali KS Wiązownica 2-1 i sięgnęli po okręgowy Puchar Polski w podokręgu Jarosław.

Jako pierwsi z gola cieszyli się miejscowi. W 22. minucie do siatki Matthew Korziewicza z rzutu karnego trafił Kacper Rop i gracze KS Wiązownica wyszli na prowadzenie. Do przerwy było 1-0.

Wyrównująca bramka dla Sokoła Sieniawa padła w 65. minucie, a jej autorem był Sebastian Padiasek.

Gola na wagę zwycięstwa goście zdobyli zaledwie 4 minuty później. Do siatki gospodarzy z rzutu karnego trafił Rafał Drożdżal zapewniając drużynie Marcina Wołowca Okręgowy Puchar Polski na szczeblu podokręgu Jarosław.

KS WIĄZOWNICA - SOKÓŁ SIENIAWA 1-2 (1-0)

1-0 Kacper Rop (22-karny)
1-1 Sebastian Padiasek (65)
1-2 Rafał Drożdżal (69)

KS Wiązownica: Michałowicz - Michalik, Sokolenko, Lorenc, Halejcio, Soczek (46. Gwóźdź), Daniel, Bartnik (80. Kubas), Rop (80. Fedor), Mazur, Antonik.

Sokół Sieniawa: Korziewicz - S. Padiasek (80. Kapuściński), M. Padiasek (46. Lis), Bursztyka, Siwyj, Drożdżal, Kalin, Stefan (64. Kardyś), Kasza, Jędryas (73. Brocki), Gnatek (46. Mołdoch).

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Żółte kartki: Gwóźdź - Stefan.