2018-04-29 10:58:31

Stal Rzeszów przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski po golu w doliczonym czasie gry

Stal Rzeszów przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski 2-3. O zwycięstwie goście zdecydowała bramka w doliczonym czasie gry.

Stal Rzeszów przystępowała do pojedynku z Orlętami Radzyń Podlaski po trzech ligowych zwycięstwach z rzędu. Eksperci na nowo zaczęli liczyć Stal w walce o awans, jednak Orlęta ostudziły te zapędy.

W 35. minucie spotkania sfaulowany na prawym skrzydle został Karol Kalita. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową piłkę do siatki Stali skierował Arkadiusz Kot i goście wyszli na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.

Dziesięć minut po zmianie stron goście prowadzili dwoma bramkami. Orlęta wyszły szybkim atakiem z własnej połowy a gola zdobył 16-letni Arkadiusz Korolczuk.

Podrażniona Stal Rzeszów ruszyła do zdecydowanych ataków, jednak ani próba Piotra Ceglarza, ani strzał Arkadiusza Gila nie zakończyły się bramkami. W 62. minucie Maciej Maślany dośrodkował w pole karne, tam do piłki dopadł Wojciech Reiman i zdobył bramkę kontaktową.

Siedem minut później arbiter głowny Mariusz Myszka odgwizdał rzut karny po zagraniu piłki ręką przez obrońcę Orląt Radzyń Podlaski. Wojciech Reiman nie dał szans Krzysztofowi Stężale i na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69 był remis 2-2.

Stal Rzeszów wyczuła swoją szanse i co chwilę nękała przyjezdnych atakami. Jednak to nie Stal, a Orlęta zdobyły zwycięską bramkę. W trzeciej minucie doliczonego czasu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w siatce umieścił Adrian Zarzecki.

0-1 Arkadiusz Kot (35)
0-2 Arkadiusz Korolczuk (56)
1-2 Wojciech Reiman (62)
2-2 Wojciech Reiman (70)
2-3 Adrian Zarzecki (90+3)