2018-04-28 23:19:00

Karpaty Krosno sięgają po pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Pokonali Spartakus Daleszyce na wyjeździe

Karpaty Krosno wygrały po raz pierwszy w tej rundzie. Piłkarze Dariusza Jęczkowskiego pokonali Spartakus Daleszyce i łapią kontakt ze stawką walczącą o utrzymanie.

Karpaty Krosno po serii trzech porażek w końcu wygrały. "Biało-niebiescy" zmierzyli się ze Spartakusem Daleszyce. Stroną przeważającą w tym spotkaniu byli gopodarze. Dwie znakomite sytuację już w pierwszym kwadransie gry zmarnował Andrzej Paprocki.

Tuż przed przerwą Adrian Wychowaniec stanął również przed doskonałą sytaucją, ale ponownie nie potrafił pokonać stojącego w bramce Karpat Mateusza Krawczyka.

Po przerwie znów zaatakowali podopieczni Andrzeja Więcka, ale Paprocki, Bartosz Sot oraz Mateusz Zawadzki nie potrafili znaleźć recepty na Krawczyka. Kiedy wydawało się, że mecz zakonczy się remisem wprowadzony na boisko młodzieżowiec Błażej Wiśniewski zdobył bramkę dla podkarpackiej ekipy w 85. minucie meczu.

Zaledwie chwilę później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został zawodnik gospodarzy Michał Jeziorski. Wynik meczu się jednak nie zmienił i po raz pierwszy w rundzie wiosennej podopieczni Dariusza Jęczkowskiego zgarnęli trzy "oczka".

0-1 Błażej Wiśniewski (85)