2018-03-24 16:03:40

3 liga gr. IV: Soła Oświęcim - Wólczanka Wólka Pełkińska 0-4

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Sołę Oświęcim 4-0 w wyjazdowym meczu 3 ligi gr. IV. Goście przynajmniej na chwile zostali liderem tabeli.

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Sołę Oświęcim 4-0 w meczu wyjazdowym. Goście prowadzenie objęli w 28. minucie spotkania. Bramkę zdobył Krystian Wrona. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Osiem minut po zmienie stron prowadzenie Wólczanki podwyższył Patryk Szewc uderzeniem głową. W 69. minucie spotkania było już 3-0 dla ekipy Grzegorza Sitka. Bramkę strzelił Mateusz Kocur.

Wynik meczu na 4-0 ustalił Dawid Czyrny w doliczonym czasie gry. Tym samym Wólczanka Wólka Pełkińska została nowym liderem trzeciej ligi. Dotychczasowy lider - Motor Lublin rozpoczyna swój mecz z Resovią o 17:30.

0-1 Krystian Wrona (28)
0-2 Patryk Szewc (53)
0-3 Mateusz Kocur (69)
0-4 Dawid Czyrny (90)