2018-03-03 13:01:00

sparing: Tesla Stropkov - Karpaty Krosno 5-3

Karpaty Krosno przegrały z Teslą Stropkov w pi ątkowym sparingu 3-5. Dwie bramki dla "Biało-niebieskich" zdobył Patryk Pelc.

Karpaty Krosno przegrały piątkowy sparing z Teslą Stropkov 3-5. Dariusz Jęczkowski dał pograć głównie młodzieży w tym spotkaniu. Ekipa ze Słowacji grałem ostro, momentami brutlanie i młodzi piłkarze Karpat nie mogli sobie z tym poradzić. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-1.

Po zmianie stron Tesla strzeliła trzy bramki, a Karpaty dwie i mecz zakończył się wynikiem 5-3. Dwie bramki w tym meczu dla krośniań zdobył Patryk Pelc, a jedno trafienie dołożył Filip Brożyna.

Tesla Stropkov - Karpaty Krosno 5-3 (2-1)

Karpaty Krosno:
Kobylak - Wojtasik, Pedowski, Kolbusz, Stasz, Pelc, Sajdak, Białasik, Zięba, Zawodnik Testowany, Fundakowski
Po przerwie na boisko weszli Krawczyk, Brożyna, Botvynnyk, Król, Burka, Stec, Gierczak, Pelczar, Dziura