2018-02-24 16:49:39

sparing: Izolator Boguchwała - Strumyk Malawa 5-2

Izolator pewnie zwyciężył z niżej notowanym rywalem z Malawy
Izolator Boguchwała wygrał swoje spotkanie kontrolne ze Strumykiem Malawa 5-2 (4-0). To już drugi mecz sparingowy pomiędzy tymi drużynami w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej. W grudniowym meczu drużyna z Malawy wygrała 3-0.

Po pierwszej części spotkania Izolator po bramkach Kamila Rębisza, Patryka Zielińskiego i dwóch Krzysztofa Szymańskiego prowadził 4-0. W drugiej części spotkania trener Tomasz Głąb dał pograć zawodnikom, którzy w lidze dostawali mniej minut, oraz tym testowanym. Do głosu doszła drużyna z Malawy i odrobiła dwie bramki straty. Wynik na 5-2 ustalił testowany przez Izolacje skrzydłowy.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - STUMYK MALAWA 5-2 (4-0)

Izolator I połowa: Lewandowski - Gajdek, Bogacz, Dąbek, Wilk K., Rębisz, Cupryś, Domin, Zieliński, Szczozcarz, Szymański

Izolator II połowa: Ziobro - Matuła, Wilk J., Bogacz, Szkolnik, Worosz, Dobrzański, Wiącek, Zawodnik Testowany I, Zawodnik Testowany II – Ziarnik