2018-02-17 18:30:00

sparing: Hetman Zamość - Sokół Sieniawa 1-0

Hetman Zamość wygrał z Sokołem Sieniawa w meczu towarzyskim przed rundą wiosenną sezonu 2017/18. Goście kończyli mecz w dziesiątkę.

Hetman Zamość ograł Sokół Sieniawa 1-0. Bramka padła dwie minuty przed końcem pierwszej połowy. Piłkę w siatce Sokoła umieścił Michał Paluch.

W drugiej połowie nie było bramek. Warto dodać, że w 30. minucie czerwoną kartkę ujrzał Kacper Skrzypek za przepychanki. To wydarzenie zostało sprokurowane przez niebezpieczny faul jednego z obrońców Sokoła na Rafale Kycko.

Hetman Zamość - Sokół Sieniawa 1-0 (1-0)

1-0 Michał Paluch (43)