2018-02-13 16:08:00

sparing: FK Kyran Shymkent – Stal Mielec 0-1

twitter.com/fksstalmielec
twitter.com/fksstalmielec
Stal Mielec pokonała Kyran Shymkent. Był to drugi w ciągu dwóch dni mecz towarzyski mieleckiego zespołu. Tym razem zagrała zupełnie inna jedenastka.
 
Stal Mielec wygrała w drugim w ciągu dwóch dni sparingu. Ponownie przeciwnikiem była ekipa z Ekstraklasy z Kazachstanu. Tym razem mielczanie wygrali z Kyran Shymkent. Trener Podkarpackiego zespołu - Zbigniew Smółka desygnował do gry zupełnie inny skład niż dzień wcześniej.
 
Do przerwy nie oglądaliiśmy bramek w Goldcity Sport Complex Kargıcak. Po zmianie stron jedna jak i druga drużyna miały swoje szanse. Decydująca bramka padła dopiero w 88. minucie meczu a jej autorem był Michał Janota.

FK Kyran Shymkent – Stal Mielec 0-1 (0-0)

0-1 Michał Janota (88)
 
Stal Mielec:
Marek Kozioł (46. Rafał Strączek) – Krzysztof Kiercz (46. Kacper Sadłocha), Szymon Przystalski, Leandro, Szymon Sobczak, Arkadiusz Górka, Bartosz Nowak, Michał Janota, Dominik Sadzawicki, Piotr Marciniec, Piotr Goliasz
 
 

Czytaj także

Komentarze (1)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.