2018-02-10 15:57:00

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 4-0

Siarka Tarnobrzeg pokonała Stal Rzeszów w meczu towarzyskim rozgrywanym w Woli Chorzelowskiej. Dwie bramki dla Siarki zdobyli zawodnicy testowani.

Siarka Tarnobrzeg gładko pokonała Stal Rzeszów w kolejnym meczu towarzyskim rozgrywanym w Woli Chorzelowskiej. Prowadzenie podopiecznym Włodzimierza Gasiora dał Krzysztof Ropski. Kolejną bramkę zdobył Mateusz Janeczko. Po zmianie stron dwie bramki zdobyli zawodnicy testowani przez sztab szkoleniowy z Tarnobrzega. Mecz zakończył się wygraną 4-0 dla "Żółto-

Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 4-0 (2-0)

1-0 Krzysztof Ropski
2-0 Mateusz Janeczko
3-0 Zawodnik Testowany
4-0 Zawodnik Testowany

Siarka Tarnobrzeg:
Krystian Krupa - Dawid Kubowicz, Piotr Witasik, Michał Bierzało, Jan Grzesik, Dawid Witkowski, Kamil Radulj, Grzegorz Płatek, Patryk Mikita, Mateusz Janeczko, Krzysztof Ropski

Stal Rzeszów:
I połowa: Marcin Wieczerzak - Kornel Kordas, Sebastian Duda, Peter Bašista, Rafał Kursa, Kamil Bętkowski, Jaromir Skiba, Daniel Koczon, Wojciech Reiman, zawodnik testowany.
II połowa: Adam Wasiluk - Damian Skała, Jakub Zięba, Sebastian Duda, Maciej Maślany, zawodnik testowany, Marcel Stec, Piotr Ceglarz, René Revák, Sławomir Szeliga, Marko Milunović.