2018-02-07 14:46:57

sparing: Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 2-4

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali 4-2 w wyjazdowym meczu sparingowym ze Stalą Stalowa Wola.

Gracze "Stalówki" prowadzili do przerwy 2-0, ale ostatecznie to rzeszowianie odnieśli w tym sparingu zwycięstwo. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Sebastian Łętocha. Natomiast trzy minuty przed przerwą Bruno Żołądź dał Stali Stalowa Wola dwu bramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron gole strzelała tylko Stal Rzeszów. Konkretnie cztery a ich autorami byli Słowak Peter Basista, Wojciech Reiman (z rzutu karnego), Daniel Koczon oraz jeden z zawodników testowanych.

STAL STALOWA WOLA - STAL RZESZÓW 2-4 (2-0)

1-0 Sebastian Łętocha (30)
2-0 Brudno Żołądź (42)
2-1 Peter Basista (55)
2-2 Wojciech Reiman (75-karny)
2-3 Daniel Koczon (78)
2-4 Zawodnik testowany

Stal Rzeszów (I połowa): Wasiluk - Skała, Duda, Zięba, Maślany, Skiba, Bętkowski, Stec, Ceglarz, zawodnik testowany, zawodnik testowany; (II połowa): Wieczerzak - Basista, Kursa, Gliniak, Kordas, Koczon, Szeliga, Reiman, Ceglarz, zawodnik testowany, zawodnik testowany.