2018-02-04 11:02:51

Sparing: Wisloka Dębica - Polan Żabno 4-3

Wisłoka Dębica pokonała Polan Żabno 4-3 w meczu towarzyskim rozegranym w sobotę. Do przerwy goście prowadzili 3-1.

Wisłoka Dębica wygrała w meczu kontrolnym przeciwko Polanowi Żabno. Do przerwy jednak prowadził piąty zespół 4 ligi małopolskiej.

Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się nowy nabytek Wisłoki - Kamil Żuchowicz. Warto dodać, że Dariusz Kantor dysponował kadrą zaledwie 14 zawodników. Z powodu choroby nie zagrali między innymi Mateusz Ślęczka, Marcin Tubek, Bartłomiej Konik, Łukasz Paterak i Adrian Nowak.

Wisłoka Dębica:
Balasa (46. Testowany) - Król (75. Motyka), Hus, Nabożny - Motyka (46. Pęcak), Bożek, Łanucha, Maik (46. Węgrzyn), Fedan, Szewczyk, Żuchowicz

Omg 2018-02-04 14:23:07

To co przyjechało wczoraj na Parkową, kwintesencja buractwa i chamstwa.. Łani, trzeba było go z bani..

~anonim 2018-02-04 17:21:35

Piąty zespół ze słabej 4 ligi małopolskiej wschodniej , Jakby była jedna 4 liga to może by w tej lidze Polan byłby w ogonie.

mecz bez sędziów 2018-02-04 17:29:31

A dlaczego nikt nie pisze że mecz sędziowali na zmianę trenerzy obu zespołów stwarzając kontrowersyjne decyzje, generujące niepotrzebne dyskusje. W pierwszej połowie pewnie sędzował trener Polanu / 3 -1/,druga połowę pewnie trener z Dębicy/4-3/.

Skarbnik Klubowy 2018-02-04 19:00:01

Nie stać was nawet na sędziego w sparingu??? Żenada to mało powiedziane...

~anonim 2018-02-04 19:25:40

sedzia w ostatniej chwili odmuwil , po za tym to tylko sparing i wynik jest malo wazny.

xd 2018-02-04 19:43:07

Kwiatki to oglądamy na prawdziwych meczach, jak sędzia Jagiełło lub jemu podobni "sędziują" :D

marek 2018-02-04 21:01:04

Polan to klub z tradycją, obchodzicie 100 lecie istnienia w tym roku, Gratuluję.

do psycholog 78 2018-02-05 01:36:22

Za to wy macie swoją gwiazdę modellingu pepiego. Jego fizjonomia, czy też tego miejsca gdzie czasem śpi są tak typowe, jak typowo bez własnego pomysłu nowe wdzianka w których się objawia. Ma chłop doświadczenie wcześniej gdy przebywał w Tarnowie też za modelkę robił. Lubi róż bardaszany

~anonim 2018-02-05 11:00:29

golleador - wystrzela się w sparingach, w lidze nie strzeli ani jednej bramy..hahahaha

Rita zbita 2018-02-05 14:56:28

LKS-y - mmsy, kapuśniaki i padaki, bierzcie stąd wasze opryskliwe mamuciaki. FC Ropczyce,zawsze wierni!

dna komucha i psa 2018-02-06 03:43:49

Łżesz zOOfilu! Nie pamiętacie już jaką sławę w prześmiewczym opisie Lechii Gdańsk przyniósł wam rom rustan? Był waszym szefunciem :-) We flejersie darł się Polska dla Polaków. Nic nowego nie odkrył, tylko kim był i gdzie darł koparę? Na stadionie 35 lecia prl patriotyczne komuchy zakłamane. Postać z ekipy bambo to od opalenizny czy z krwi przodków? historyk też spod tureckiej granicy milicyjno komuszy twór z niedobitkami działaczy do dzisiaj

Ulady 2018-02-06 07:38:38

Nasi działacze są zasłużeni, zostali wyróżnieni przez PZPN. Naszych szanują!! Działacze z lasu gdzieś w koncie postawieni hhhahaaha

W Dębicy tylko Wisłoka 2018-02-06 22:45:59

Świetną robotę dla KSW robi trener Wacław Maciosek który zajmuje się transferami na Małopolskę.
Trener Kantor na Podkarpacie, tak trzymać !!

~anonim 2018-02-07 17:19:19

Pani Tokarz szefowa MoSIR, pytana przez redaktorke na temat pilki noznej i slabych wynikow , odparla.
Powstala szkola SMS Igloopol i ta szkola to nadzieja na sukces i rozwuj pilki noznej w Debicy na dobrym ogolnopolskim poziomie, finansowac beda szczegolnie w ten SMS kase lozyc. haaahaa , slaba ta pani dyrektoR

wislokaaa 2018-02-14 11:45:17

Bardzo dobre transfery wisloki. Widać ze zucho już się dobrze zaklimatyzowal i pokazał to w tym meczu . Byłem na tym meczu i widziałem jak grał. Zaslugiwal na te 3 gole bo cały mecz gdy miał tylko piłkę to było bardzo groźnie pod bramką i pachniało golem. Oby tak dalej Kamil . Powodzenia w lidze ! Tylko Wisłoka!