2018-01-29 15:36:51

sparing: Błękitni Ropczyce - Olchovia Olchowa 5-1 (2-1)

Błekitni Ropczyce w swoim pierwszym sparingowym meczu w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej sezonu 2017/18 wygrali 5-1 z występujące w klasie "O" Dębica Olchovią Olchowa.

Błękitni Ropczyce po dwóch tygodniach treningów zagrali swój pierwszy sparing tej zimy. Ich przeciwnikiem była Olchovia Olchowa. Błękitni nie mieli problemów z wygraniem tego meczu. Sztab szkoleniowy z Ropczyc testował kilku zawodników oraz dał szansę juniorom z roczników 2000 oraz 2001. Gospodarze wygrali 5-1. Dwie bramki w tym meczu zdobyli zawodnicy testowani.

Błękitni Ropczyce:
Skład I połowa: Kosiba - Kukla, Kozioł, Testowany I, Świętoń, Hirka, Testowany II, Piwowar, Orzech, Darłak, Wiktor
Skład II połowa: Kosiba (65. Bałut) - Cesarz, Kozioł (60. Testowany I), Hirka (65. Zięba), Bonowicz, Gruszka, Testowany II, Testowany III, Piwowar (65. Testowany IV), Darłak (60. Zapał)