2018-01-24 15:16:15

sparing: Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 2-1

Stal Rzeszów pokonała Górnika Łęczna (fot. stalrzeszow.pl)
Stal Rzeszów w swoim drugim meczu sparingowym pokonała 1-ligowego Górnika Łęczna 2-1 (1-1).

Spotkanie kontrolne z Górnikiem Łęczna Stal Rzeszów rozegrała na sztucznej murawie boiska MOSiR Lubartów.

Pierwsza część spotkania zakończyła się remisem. Już w 5. minucie prowadzenie Stali Rzeszów dał Piotr Ceglarz. Tuż przed przerwą wyrównał testowany w drużynie Górnika Łęczna zawodnik.

W 51. minucie po bramce Damiana Skały drużynie z Rzeszowa udało się wyjsć na prowadzenie. Wynik ten nie uległ już zmianie. Jest to drugie zwycięstwo Stali Rzeszów w drugim spotkaniu sparingowym tej zimy.

STAL RZESZÓW - GÓRNIK ŁĘCZNA 2-1 (1-1)

0-1 Potr Ceglarz (5)
1-1 zawodnik testowany (43)
1-2 Damian Skała (51)

Stali Rzeszów:

I połowa: Wasiluk - Bašista, Zięba, Kordas, Kursa, Szeliga, Reiman, Gil, Koczon, Ceglarz, Zawodnik Testowany 1; II połowa: Wieczerzak - Drelich, Skała, Kursa, Szymański, Maślany, Lisańczuk, Skiba, Bętkowski, Zawodnik Testowany 2, Wanat.

Górnik Łęczna:

I połowa: Sergiusz Prusak – Marcin Flis, Łukasz Sosnowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Paweł Sasin, Łukasz Tymiński, Filip Karbowy, Patryk Szysz, Sebastian Szerszeń, Grzegorz Bonin (K), Zawodnik Testowany 3; II połowa: Damian Podleśny – Rafał Kosznik, Łukasz Wiech, Radosław Pruchnik, Robert Pisarczuk, Dariusz Jarecki, Tomasz Makowski, Filip Szewczyk, Zawodnik Testowany 4, Michał Suchanek, Zawodnik Testowany 5.