2018-01-18 12:01:27

Resovia uległa Puszczy Niepołomice w pierwszy zimowym sparingu

Resovia zainaugurowała sezon sparingowy w środę. Na sztucznym boisku przy ul. Wyspiańskiego 22 podopieczni Szymona Grabowskiego ulegli 0-1 I-ligowej Puszczy Niepołomice.

Resovia przegrała 0-1 z Puszczą Niepołomice w pierwszym meczu sparingowym. Zwycięską bramkę dla przyjezdnych zdobył niedawno pozyskany z Siarki Tarnobrzeg - Konrad Stępień w 35. minucie spotkania.

W drugiej połowie już nie padły żadne bramki. Zarówno Szymon Grabowski, jak i Tomasz Tułacz przy okazji tego sparingu testowali nowych zawodników, którzy rozpoczęli przygotowania z ich ekipami. Wynik tego meczu był najmniej istotny. Najważniejsze było ocenienie przydatności poszczególnych zawodników do nowych drużyn.

Resovia kolejny mecz towarzyski zagra już w sobotę na tym samym boisku o godzinie 11. Jej przeciwnikiem będzie Sokół Sieniawa.

Resovia - Puszcza Niepołomice 0-1 (0-1)

0-1 Konrad Stępien (35. minuta)

Resovia:
Marcin Pietryka (46 Piotr Gnatek) - Kamil Kowal (46. Mirosław Kmiotek), Bartłomiej Makowski (46. Damian Barszczak), Daniel Pawlak (60. Dawid Obłoza), Mateusz Kantor (46. Michał Cach), Przemysław Pyrdek (46. Michał Ogrodnik), Dariusz Frankiewicz (46. Szymon Kaliniec), zawodnik testowany (46. Krzysztof Socha), Radosław Adamski (46. Aleksander Drobot), David Kwiek (46. zawodnik testowany), Paweł Hass (35. Szymon Feret, 60. Bartłomiej Buczek).