2017-12-04 11:12:47

sparing: Strumyk Malawa pokonał Izolator Boguchwała

W spotkaniu sparingowym Strumyk Malawa 3-0 (1-0) pokonał 4 ligowy Izolator Boguchwała. Dla gości bramki zdobyli Hubert Put i testowany napastnik.
 
W trudnych warunkach na zmrożonej murawie treningowego boiska Izolatora Boguchwała zdecydowanie lepiej poradzili sobie gracze drugiej drużyny rzeszowskiej Okręgówki. Przez większość czasu to właśnie zawodnicy Strumyka Malawa prowadzili grę. Złożony głównie z juniorów zespół gospodarzy starał się jak mógł, ale znacznie ustępował doświadczeniem i zgraniem.
 
Strumyk Malawa z Izolatorem Boguchwała w trakcie przygotowań do rundy rewanżowej spotka się jeszcze raz. Druga gra kontrolna między tymi drużynami odbędzie się 24 lutego. 
 
Izolator Boguchwała - Strumyk Malawa 0-3 (0-1)
 
0-1Put
0-2 Zawodnik Testowany 2
0-3 Zawodnik Testowany 2
 
Izolator: Ziobro - Wilk J., Gajdek, Lusiusz, Wilk K., Matuła, Madeja, Mika, Rębisz, Puc, Ziarnik
 
Strumyk: Szyszko (46. Leja) - Ślęzak (46. Micał), Mendoń, Gaweł, Pytel (46. Zawodnik Testowany 1), Odrzywolski, Smoleń (46. Bieda), Kędzior (46. Paśkiewicz), Put (46. Filip), Zawodnik Testowany 2
 
kairo

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem