http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-07-08 17:07:46

II liga wschodnia: zmiany w terminarzu spotkań Wigier Suwałki

Wigry z powodu przedłużającej się modernicacji stadionu w Suwałkach zmuszone są do wprowadzenia zmian w swoim ligowym terminarzu.
 
Z powodu prac budowlanych na obiekcie Wigier wykluczone jest rozgrywanie spotkań ligowych w Suwałkach. Dlatego też biało-niebiescy pierwszy mecz o punkty rozegrają dopiero 30 lipca.
 
Mecz pomiędzy Wigrami, a drużyną beniaminka - Wisłą Puławy, zostanie rozegrany w połowie września. Kolejne dwa spotkania w których SKS miał być gospodarzem, odpowiednio z Jeziorakiem Iława i Sokołem Sokółka, podopieczni Donatasa Venceviciusa rozegrają na wyjeździe.
 
Na zmianę miejsca rozegrania meczu nie zgadza się Znicz Pruszków, który obydwa ligowe mecze chciałby rozegrać u siebie. Póki co działacze obu klubów nie doszli do porozumienia.
 
Nowy stadion w Suwałkach, na którym rozpoczęto rozkładanie murawy, ma być gotowy do gry we wrześniu. Zamontowane zostały fotele na trybunie górnej oraz jeden z jupiterów - pozostałe są złożone i gotowe do montażu. Na 10-11 września zaplanowano mecz Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice.
 
źródło: wigrysuwalki.eu

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem