2011-07-07 17:30:57

Terminarz II ligi wschodniej (runda jesienna 2011/2012)

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek rundy wiosennej II ligi wschodniej sezonu 2011/2012. Jeszcze w tym roku rozegrane zostanie 20. kolejek.
 
Licencji na grę w zbliżającym sezonie nie otrzymał jeszcze Świt Nowy Dwór Mazowiecki, ale najprawdopodobniej otrzyma ją w najbliższych dniach.
 
W terminarzu jest pauza (z powodu wycofania się Startu Otwock). Jak informuje rzeszowski dziennik "Nowiny" zaproszenie do II ligi dostać mieli trzej wicemistrzowie III lig - Broń Radom, Dalin MyśleniceIzolator Boguchwała.
 
Ostateczny skład II ligi wschodniej powinniśmy poznać jeszcze w tym tygodniu.
 
Terminarz II ligi wschodniej (runda jesienna 2011/2012)
 
1. kolejka - 23/24 lipca
Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków - pauza
Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn
Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko
Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
Sokół Sokółka - Resovia
Wigry Suwałki - Wisła Puławy

2. kolejka - 30/31 lipca
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia
Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka
Pelikan Łowicz - Motor Lublin
Okocimski Brzesko - Jeziorak Iława
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
OKS 1945 Olsztyn - Wisła Puławy
pauza - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków

3. kolejka - 6/7 sierpnia
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Wisła Puławy - pauza
Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
Jeziorak Iława - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin - Okocimski Brzesko
Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz
Resovia - Puszcza Niepołomice

4. kolejka 4 - 13/14 sierpnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice
Pelikan Łowicz - Resovia
Okocimski Brzesko - Sokół Sokółka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin
Wigry Suwałki - Jeziorak Iława
OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola
pauza - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce

5. kolejka - 20/21 sierpnia
Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - pauza
Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Sokół Sokółka - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia - Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz

6. kolejka - 27/28 sierpnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Okocimski Brzesko - Puszcza Niepołomice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia
Wigry Suwałki - Sokół Sokółka
OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin
pauza - Jeziorak Iława
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy

7. kolejka - 3/4 września
Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów
Motor Lublin - pauza
Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn
Resovia - Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pelikan Łowicz - Okocimski Brzesko

8. kolejka - 10/11 września
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski Brzesko
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
OKS 1945 Olsztyn - Resovia
pauza - Sokół Sokółka
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Jeziorak Iława
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - Znicz Pruszków

9. kolejka - 14 września
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Jeziorak Iława - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Sokół Sokółka - Stal Rzeszów
Resovia - pauza
Puszcza Niepołomice - OKS 1945 Olsztyn
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Okocimski Brzesko - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

10. kolejka - 17/18 września
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wigry Suwałki - Okocimski Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz
pauza - Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów - Resovia
Garbarnia Kraków - Sokół Sokółka
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Wisła Puławy - Jeziorak Iława
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

11. kolejka - 24/25 września
Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jeziorak Iława - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Wisła Puławy
Sokół Sokółka - Pogoń Siedlce
Resovia - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz - pauza
Okocimski Brzesko - OKS 1945 Olsztyn
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wigry Suwałki

12. kolejka - 1/2 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
OKS 1945 Olsztyn - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
pauza - Okocimski Brzesko
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce - Resovia
Wisła Puławy - Sokół Sokółka
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława

13. kolejka - 8/9 października
Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
Sokół Sokółka - Znicz Pruszków
Resovia - Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków
Okocimski Brzesko - Stal Rzeszów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - pauza
Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn

14. kolejka - 12 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn
pauza - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków - Okocimski Brzesko
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków - Resovia
Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka
Jeziorak Iława - Motor Lublin

15. kolejka - 15/16 października
Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Jeziorak Iława
Resovia - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz - Wisła Puławy
Okocimski Brzesko - Pogoń Siedlce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - pauza

16. kolejka - 22/23 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - pauza
Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy - Okocimski Brzesko
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Jeziorak Iława - Resovia
Motor Lublin - Sokół Sokółka

17. kolejka - 29/30 października
Sokół Sokółka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia - Motor Lublin
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
Okocimski Brzesko - Znicz Pruszków
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
OKS 1945 Olsztyn - Garbarnia Kraków
pauza - Stal Rzeszów

18. kolejka - 5/6 listopada
Wisła Puławy - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
pauza - Garbarnia Kraków
OKS 1945 Olsztyn - Pogoń Siedlce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Znicz Pruszków
Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Resovia - Sokół Sokółka

19. kolejka - 12/13 listopada
Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - Pelikan Łowicz
Jeziorak Iława - Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Wisła Puławy - OKS 1945 Olsztyn
Pogoń Siedlce - pauza
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów

20. kolejka - 19/20 listopada
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
pauza - Wisła Puławy
OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jeziorak Iława
Okocimski Brzesko - Motor Lublin
Pelikan Łowicz - Sokół Sokółka
Puszcza Niepołomice - Resovia
 
źródło: pzpn.pl / Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Mariusz 151 2011-07-07 18:55:16 0 0

Awans ZKS Stal Stalowa Wola i OKS lub Okocimski chociarz wolał bym Resovię
4 ostatnie drużynu moim zdaniem to Puszcza, Motor, Sokółka i Pogoń

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem