2017-10-30 12:10:47

Klasa O Dębica. Zwycięstwa Lechii Sędziszów i Sokoła Kolbuszowa Dolna

(fot. archwium)
Lechia Sędziszów Młp. pokonała 6-1 Kaskadę Kamionka, a Sokół Kolbuszowa Dolna ograła Team Przecław. Zwycięstwa Chemika Pustków i Raniżovii Raniżów.

Lechia Sędziszów ograła Kaskadę Kamionkę 6-1. Gospodarze już po 16. minutach prowadzili 2-0 po dwóch trafieniach Olega Kobliańskiego. Trzynaście minut później Lechia prowadziła czterema bramkami, dwie bramki w ciagu pięciu minut zdobył Oskar Ćwiczak.

W 64. minucie Kamil Salamon podwyższył prowadzenie gospodarzy, a szóstą bramkę dla Lechii Sędziszów Małopolski strzelił w 84. minucie Marek Szeliga. Kaskadę Kamionkę stać było jedynie na honorowe trafienie trzy minuty przed końcem meczu. Autorem honorowego gola dla gości był Paweł Chełpa. Dzięki tej wygranej Lechia pozostaje na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Lider Klasy O Dębica, czyli Sokół Kolbuszowa Dolna również wygrała swój mecz. Podopieczni Rafała Leśniowskiego pokonali na wyjeździe Team Przecław 5-0.

Raniżovia Raniżów pokonała Radomyślankę Radomyśl Wielki 2-1. Bartosz Zimny i Marcin Pietrucha zdobyli bramki dla przyjezdnych, Radomyślanka odpowiedziała jedynie golem Kamila Adamczaka.

Wilga Widełka została ograna na własnym boisku przez Chemik Pustków. Sebastian Pisarek, Michał Pietrucha i Paweł Kura strzelili gole dla Chemika. Honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował Dominik Guzior.