2017-10-28 14:36:39

Pierwsza porażka Sokoła. Piast Tuczempy wywiózł trzy punkty z Sieniawy

Piast Tuczempy sprawił sporą niespodziankę wygrywając z Sokołem Sieniawa na terenie rywala. Aktualny lider przegrał po raz pierwszy w tym sezonie.

Goście nie przestraszyli się wyżej notowanego rywala. Już w 7. minucie prowadzenie Piastowi Tuczempy dał Karol Wota.

Zespół prowadzony przez Marcina Wołowca niespełna kwadrans później doprowadził do wyrównania po trafieniu Łukasza Bursztyki. Do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie jednak gracze Piasta Tuczempy byli zdecydowanie bardziej skuteczni. Najpierw na listę strzelców wpisał się Barłomiej Raba, a niedługo później prowadzenie przyjezdnych podwyższył Kamil Aab.

Gdy w 71. minucie doświadczony Rafał Noga zdobył gola na 4-1 dla gości wiadomo było już, że w tym meczu punktów nie stracą.

Rafał Noga strzelił w tym meczu jeszcze jedną bramkę, a piłkarze Sokoła Sieniawa odpowiedzili dwoma trafieniami - Dawida Gnatka i Patryka Kapuścińskiego. To jednak pozwoliło tylko na zmniejszenie pierwszej w tym sezonie porażki.

0-1 Karol Wota (7)
1-1 Łukasz Bursztyka (21)
1-2 Bartłomiej Raba (50)
1-3 Kamil Aab (63)
1-4 Rafał Noga (71)
2-4 Dawid Gnatek (81)
2-5 Rafał Noga (83)
3-5 Patryk Kapuściński (90+1)