http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-07-04 19:47:46

Resoviacy trenują w Pustyni

Drugoligowa drużyna Resovii Rzeszów wyjechała dziś na tygodniowy obóz przygotowawczy do Pustyni k. Dębicy.
 
W kadrze na obóz nie ma kontuzjowanego Szymona Kalinca oraz Oskara Fryca, który jak dotąd nie ustalił warunków nowego kontraktu.
 
Trener Resovii Artur Łuczyk zabrał natomiast kilku testowanych graczy: Pawła Cygnara,  Kacpra Horodeńskiego, Grzegorza Krzaka, a także dwóch Bułgarów: Georgi Biżew i Tihomir Czeneskow oraz Mateusz Stąporski.  
 
Ponadto w grupie dwudziestu siedmiu zawodników znalazło się miejsce dla dwóch młodych wychowanków Resovii - Sebastiana Dziedzica i Kacpra Ropa. Nie wykluczone jest także dołączenie, do trenujących w Pustyni Resoviaków, nowych zawodników.
 
W Pustyni Pasiaki trenować będą przede wszystkim nad zgraniem zespołu, a także w dalszym ciągu nad motoryką. W planach znajdują się zajęcia na basenie oraz odnowa biologiczna. 
 
Obóz w Pustyni potrwa tydzień czasu, a w jego trakcie Resovia rozegra dwa sparingi - z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i z Garbarnią Kraków.
 
źródło: cwks-resovia.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem