2017-10-24 11:10:00

Klasa O Dębica. Sokół Kolbuszowa Dolna umocnił się na pozycji lidera

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrała kolejny mecz i jest zdecydowanym liderem Klasy O Dębica. Lechia Sędziszów straciła punkty w Golemkach, a Victoria Czermin przegrała z Chemikiem Pustków.

Sokół Kolbuszowa Dolna nie miała problemów, aby odprawić z kwitkiem ekipę Monis Bielowy. Gospodarze wygrali 3-0, wszystkie bramki padły po przerwie. Najpiew Kamil Andranowicz dał miejscowym prowadzenie w 51. minucie. Albert Orzech podwyzszył wynik pięć minut później, a wynik meczu ustalił Andranowicz.

Druga w tabeli Lechia Sędziszów Małopolski zaledwie zremisowała na wyjeździe z Kamieniarzem Golemki 2-2. Goście objęli prowadzenie w 16. minucie po golu Oskara Ćwiczaka. Do wyrównania dwie minuty po przerwie doprowadził były zawodnik m.in. Resovii i Concordii Piotrków Trybunalski - Marcin Juszkiewicz. W 73. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce Patryka Miśkowicza. Kiedy wydawało się, że trzy punkty zostaną w Golemkach Łukasz Doroba zdobył wyrównującą bramkę i mecz zakończył się remisem.

Sensacyjnie zakończył się mecz Chemika Pustków z trzecią w tabeli Victorią Czermin. Gospodarze wygrali 3-2. Mecz miał ciekawy przebieg. Najpier gospodarzą prowadzenie dał Sebastian Pisarek, goście odpowiedzieli trafieniami Pawła Ciuła i Piotra Pezda i do przerwy prowadziła Victoria. Piętnaście minut po zmianie stron gola wyrównującego strzelił Michał Pietrucha. Zwycięska bramka padła w 70. minucie spotkania, a jej autorem był Sebastian Pisarek.