http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-06-30 22:16:17

Kolejni gracze w kręgu zainteresowań Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 2011/2012 dopiero 4 lipca, jednak już teraz trener Sławomir Adamus szuka wzmocnień do swojej drużyny.
 
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Stal chciała ściągnąć do Stalowej Woli kolejnego po Kamilu Walaszczyku piłkarza Resovii Wiesława Kozubka. Z transferu 26-letniego defensora Pasiaków nic prawdopodobnie nie wyjdzie, gdyż sam gracz nie jest zainteresowany zmianą barw.
 
Kolejnym zawodnikiem będącym w kręgu zainteresowań Stali jest 26-letni pomocnik Przemysław Żmuda z Motoru Lublin. Piłkarz ten trenował dziś ze swoim dotychczasowym klubem, lecz nie wykluczone że pojawi się w Stali na pierwszym treningu.
 
Inni gracze jacy mogą niebawem pojawić się w Stalowej Woli to Dawid Kałat z Dalinu Myślenice, Marcin Folc z Tura Turek i Bartosz Gębura z Juventy Starachowice.
 
Propozycję testów z Floty Świnoujście, z której najpewniej skorzysta, otrzymał Bartosz Rosłoń.
 
źródło: własne
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem