http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-06-29 19:06:13

Stal Rzeszów wznowiła treningi

Dziś drugoligowi piłkarze Stali Rzeszów rozpoczeli przygotowania do zbliżającego się nowego sezonu ligowego 2011/2012.
 
Na pierwszym treningu pojawiło się 27 piłkarzy, w tym dwaj testowani gracze i młodzi wychowankowie z drużyn młodzieżowych: Kamil Jakubowski, Arkadiusz Drożdżal, Dawid Paśkiewicz oraz Bartosz Lekki
 
Zabrakło natomiast Damiana Wolańskiego, Wojciecha Fabianowskiego oraz Konrada Macy, którzy mają przedłużone wakacje. Nie było także Wojciecha Reimana który przechodzi testy w Arce Gdynia oraz Tomasza Wietechy, który wyleciał do Stanów Zjednocznych na ślub swojego brata. Z kolei Tomasz Margol dołączy do zespołu jutro.
 
Pierwszy z testowanych graczy to Mołdawianin Gheorghe Eremia. Piłkarz testowany w Rzeszowie już 2 lata temu. W ubiegłym sezonie reprezentował zespół FC Nistru Otaci, który zajął 11 miejsce w Moldova Divizia Natională (odpowiednik polskiej Ekstraklasy). Na boisku spędził łącznie 1044 minuty trzynastokrotnie rozpoczynając mecz w pierwszym składzie. Nie strzelił żadnej bramki, obejrzał natomiast 3 żółte kartki.
 
 
Drugim sprawdzanym zawodnikiem był Daniel Juszczyk. Urodzony w 1993 roku pomocnik, występował ostatnio w młodzieżowych zespołach Wisły Kraków, a wcześniej reprezentował barwy MZKS Jasło oraz Stali Rzeszów (w Rzeszowie chodził do szkoły).
 
Na kolejnych zajęciach mają stawić się inni kandydaci do gry w Stali, m.in wychowanek biało-niebieskich Tomasz Walat (Siarka Tarnobrzg) i mający już za sobą grę przy Hetmańskiej Słowacki golkiper Jakub Giertl (ostatnio Górnik Łęczna). W Rzeszowie czekają również na stopera z Ukrainy i trzech polecanych przez Giertla Słowaków.
 
 
Ze Stali odejdą prawdopodobnie przymierzani do LZS-u Turbia Krystian Lebioda i Jacek Maciorowski oraz Mateusz Rzucidło.
 
Plan sparingów
 
2 lipca 2011 - Okocimski Brzesko (11.00, stadion Stali Rzeszów) 
5 lipca 2011 – Bruk-Bet (stadion Stali Rzeszów - ?), 
6 lipca 2011 – Motor Lublin (stadion Stali Rzeszów - ?), 
9 lipca 2011 – Dolcan Ząbki (w Zamościu- ?), 
13 lub 14 lipca 2011 – Wisła Puławy (w Zaczerniu - ?), 
16 lipca 2011 – Kolejarz Stróże i Stal Sanok (stadion Stali Rzeszów)
 
źródło: pilka.stal.rzeszów.pl / Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem