http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-06-28 22:06:22

II liga wschodnia: Huragan Morąg rezygnuje z awansu

Huragan Morąg, wicemistrz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, nie złożył w PZPN wniosku licencyjnego rezygnując tym samym z gry w II lidze wschodniej.
 
Huragan Morąg otrzymał możliwość promocji jako wicemistrz ligi po tym, jak z awansu zrezygnował zwycięsca rozgrywek Olimpia Zambrów.
 
Prezes Huraganu Jerzy Zglec przyznał na łamach portalu dwadozera.pl, że władze klubu nie spodziewały się takiego obrotu spraw przez co działacze nie zdążyli przygotować odpowiednich dokumentów.

Ponad to prezes Zglec wskazuje na fakt, iż Huragan musiałby rozgrywać swoje spotkania w roli gospodarza w oddalonym o około 65 kilometrów Olsztynie.
 
W związku z zaistaniałą sytuacją biorąc pod uwagę fakt wycofania się z rozgrywek GLKS-u Nadarzyn, możliwość gry w II lidze wschodniej w sezonie 2011/2012 otrzyma zarówno Motor Lublin jak i Puszcza Niepołomice. Jedynym warunkiem w przypadku obu klubów będzie przedstawienie stosownych dokumentów i uzyskanie licencji.
 
 
źródło: dwadozera.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Izofan 2011-06-28 23:48:05 0 0

Jak nie macie co zrobić z premiowanym miejscem to dajcie go nam...

Wierny kibic z Boguchwały

llv 2011-06-30 14:02:42 0 0

jak wy podobno nie chcecie awansować bo wolicie w 3 lidze grać....

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem