2011-06-26 18:52:43

Strumyk Malawa awansował do III ligi

Piłkarze Strumyka Malawa wygrali na wyjeździe z JKS-em Jarosław i awansowali do III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Strumyk Malawa wygrał w meczu na szczycie z JKS-em Jarosław 2-1 i awansował do III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Prowadzenie dla jarosławian zdobył już w 10. minucie Sebastian Pawlak. Chwilę później podwyższyć mógł Mateusz Jurczak, ale nie potrafił wykorzystać rzutu karnego.

Goście jeszcze przed przerwą wyrównali za sprawą Igora Wójtowicza. Zwycięskiego gola strzelił Piotr Gaca, który trafił do siatki w 60. minucie spotkania.

Dla Strumyka Malawa to największy sukces w historii istnienia klubu. Jeszcze kilka lat temu podrzeszowska drużyna prowadzona obecnie przez Marcina Wołowca występowała w klasie okręgowej.

źródło: własne