2017-08-27 20:28:38

Izolator Boguchwała zremisował z Ekoball Stalą Sanok

Liderujący w tabeli zespół Ekoball Stali Sanok wybrał się do Boguchwały, gdzie przyszło mu zagrać z Izolatorem. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 1-1 i podziałem punktów.

Spotkanie to śmiało można nazwać hitem kolejki. Ekoball Sanok po trzech meczach miał na swoim koncie komplet punktów. Izolator z kolei przed sezonem typowany był jako jeden z głównych faworytów do awansu.

Pierwsza część spotkania jednak nie porywała. Setkę miał Konrad Cupryś, który 32. minucie otrzymał doskonałe podanie od Łukasza Szczoczarza, jednak wyekspediował piłkę wysoko ponad bramką.

Gdy wydawać się mogło, że w tej połowie nie ujrzymy bramek, to w pole karne wbiegł Piotr Szkolnik i gdy wyprzedził defensora gości, ten go zfaulował. Jedenastkę pewnym uderzeniem na bramkę zamienił Zbigniew Dąbek.

Po zmianie stron Ekoball w dość przypadkowy sposób wyrównał. Z lekkim uderzeniem Bartosza Sieradzkiego nie poradził sobie bramkarz Izolatora - Miłosz Lewandowski, który nie zdołał złapać piłki i ta przekroczyła linię bramkową.

Trener gospodarzy Tomasz Głąb po 70. minucie postawił wszystko na jedną kartę i znacznie wzmocnił ofensywę. Na boisku pojawił się Patryk Zieliński, który miał chyba najlepszą szansę na zdobycie bramki gwarantującej zwycięstwo, ale ostatecznie trafił tylko w słupek.

Komplet zwycięstw po czwartej kolejce zachował tylko Sokół Sieniawa, który z dorobkiem dwunastu punktów i bez straconej bramki objął pozycję lidera 4 ligi podkarpackiej. Ekoball Sanok traci do niego dwa punkty, a Izolator już pięć oczek.

1-0 Zbigniew Dąbek (45-karny)
1-1 Bartosz Sieradzki (65)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Brogowski (87. Madeja), Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Rębisz (71. Gajdek), Cupryś (71. Domin), Skała (76. Zieliński), Żuczek (57. Lusiusz), Szczoczarz (82. Szymański), Róg

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Wójcik, Gąsior, Florek, Kaczmarski, Adamiak (78. Słysz), Jaklik, Tabisz, J. Ząbkiewicz, Sieradzki (90. Paszkowski), Kuzio (46. Borek)

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk).