2017-08-15 21:08:23

Wisłok Strzyżów zremisował z Rzemieślnikiem Pilzno

Wisłok Strzyżow zremisował na własnym boisku z faworyzowanym w tym spotkaniu Rzemieślnikiem Pilzno.

Rzemieślnik Pilzno objął prowadzenie tuż przed przerwą, po rzucie karnym odgwizdanym na korzyść gości. Konrad Fryś okazał się pewnym egzekutorem jedenastki i było 0-1.

Wisłok Strzyzow doprowadził do wyrównania w 58. minucie meczu. Strzelcem bramki na 1-1 był Adrian Szyszka.

Warto odnotować, ze Szyszka niespełna dwadzieścia minut później został ukarany czrwonym kartonikiem i gospodarze musieli kończyć mecz w 10.

0-1 Konrad Fryś (45-rzut karny)
1-1 Adrian Szyszka (58)

Komentarze: 14

mecz 2017-08-16 06:36:53

A gdzie ten znawca co po meczu z Cosmosem pisał o zwycięstwie 5 -0 z Wisłokiem. To był znawca jak z koziej d...y klarnet

tak jest 2017-08-16 06:40:43

Rzemieślnik był faworyzowany jak i Izolator. W tej badziewianej lidze każdy z każdym może wygrać lub przegrać .Z 2 kluby grają o awans a reszta w mizernym kopaniu o przetrwanie.

mecz 2017-08-16 06:43:07

Tradycyjnie Rzemieślnik cienki na wyjazdach.

Spokojny 2017-08-16 10:12:33

Wyciąganie "mądrych" wniosków po dwóch kolejkach, to jak wróżenie z fusów. Dopiero po 5-6 kolejkach , można będzie coś powiedzieć o formie poszczególnych zespołów. Ani przesadny huraoptymizm, ani czarnowidztwo na tym etapie nie są uzasadnione. W pierwszej kolejce Izolator bez problemów poradził sobie z Unią a u siebie proszę. Baty z Sokołem który dość szczęśliwie pokonał Wisłokę.Błękitni zdecydowanie pokonali Wisłok a polegli w Wiśniowej. Jeśli chodzi o Rzemieślnika u siebie z Cosmosem zagrał naprawdę fajny mecz. W Strzyżowie chyba był za bardzo pewny chociaż przy odrobinie szczęścia mógł zgarnąć pełną pulę. Najpierw w 45 minucie po główce " Wolana" piułka o centymetry minęła słupek bramki gospodarzy., a w drugiej połowie w sytuacji trzech napastników na jednego obrońcę nie udało się pokonać golkipera. Podobnie po szczupaku i dobitce Wolańskiego piłka trafiła w słupek. Miejscowi tak naprawdę tylko raz, ale skutecznie zagrozili bramce Rzemiosła. Natychmiastowy strzał zza linii pila karnego zaskoczył golkipera i piłka tuż przy słupku wpadła do bramki. I to by było na tyle.

fakty 2017-08-16 10:24:13

Ten mecz można było wygrać. Ale jak z 5 metrów nie strzela się bramki.Moim zdaniem patrząc na skład /80 % doświadczonych o 3 ligowym ograniu graczy / Rzemieślnik powinien prawie każdego ogrywać w tej lidze.

na wyjazdach 2017-08-16 10:29:26

W poprzednim sezonie na wyjazdach Rzemieślnik wygrał. tylko 3 mecze ze słabymi drużynami /Start, Stal i Czarni - spadkowicze /. Zoaczymy jak będzie w tym sezonie

w 2017-08-16 10:31:43

Ad "tak jest". Jak nie podoba Ci się ta badziewiana liga oglądaj Canal +. Trudno wymagać od amatorów gry na poziomie Barcelony. Najłatwiej kręcić nosem i krytykowć. Ja uważam , że chłopaki grają jak najlepiej potrafią. Jesteś lepszy boisko czeka.

Rzemieslnik 2017-08-16 12:19:59

Będąc obiektywnym to i Strzyżów mógł wygrać !! Ktoś pisze że raz nam zagrozili ja bym naliczy co najmniej 4 sytuację w których mogli strzelić chociażby w ostatnich minutach.
Ale z Wiązownica nie mają szans najmniejszych, Wiązownica rozbije ich w mam bo niestety ale ta drużyna opryszczkow nie ma szans i nie może na nic liczyć oprócz spadku . Nasza drużyna w tym spotkaniu zagrała bardzo słabo.

Wisłok 2017-08-16 15:34:03

To sie jeszcze okaze za duzo Pseudo gwiazdek macie srodek tabeli najwyzej no chyba ze golonki podeslecie he he

Ed 2017-08-16 16:52:22

Cienkie to Pilzno gwiazdeczki pseudo

~anonim 2017-08-16 18:48:04

Rzemieślnik co sezon gra albo o pietruszkę albo w większości sezonów o utrzymanie.

~anonim 2017-08-16 19:01:35

1 kolejka - wygrana, 2 - kolejka-remis 3 kolejka - przegrana

3 liga - 2050 rok 2017-08-17 13:18:23

Ugrają na jesieni z 20 punktów a na wiosnę pospolite ruszenie, lub ugrają na jesieni cirka 30 punktów, a na wiosnę na aby aby, na niby niby lub byle jak.

statystyka 2017-08-17 13:37:43

Rzemieślnik w sezonach do 2002/2003 do 2016/2017 / 15 sezonów - / nie zdobył nigdy 60 punktów, 1 raz przekroczył granice 55 punktów / 2004/2005 - 57 punktów / i 2 razy granice 50 punktów / 2005/2006 i 2012/2013 - po 52 punkty /. Przekroczenie granicy 50 punktów w sezonach w/w po 34 mecze. Najmniej zdobył w sezonie 2009/2010 / 38 punktów w 30 meczach /