2017-08-15 20:08:52

LKS Pisarowce rozgromił Glogovię Głogów Małopolski. Hat-trick Sebastiana Sobolaka

facebook.com/lkspisarowce
LKS Pisarowce rozgromił Głogovie Głogów Małopolski. Dla zawodników z Głogowa jest to juz druga tak dotkliwa porazka. Trzy dni wczesniej przegrali 0-5 w Sanoku.

LKS Pisarowce pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył w 10.minucie meczu. Jej autorem był Karol Adamiak.

Po pół godzinie gry było 2-0 a bramkę dla LKS-u strzelił Sebastian Sobolak.

Do przerwy utrzymał się taki wynik. Głogovia Głogów Małopolski wydawał się być bezradna.

Pięć minut po zmianie stron Sebastian Sobolak strzelił swojego drugiego gola i wyprowadził LKS Pisarowce na trzybramkowe prowadzenie.

W 60. minucie Sebastian Sobolak skompletował hat-tricka.

Kwadrans przed końcem Bartosz Łuczka strzelił piątą bramkę dla LKS-u, a w 82. minucie Karol Adamiak ustalił wynik spotkania na 6-0.

1-0 Karol Adamiak (10)
2-0 Sebastian Sobolak (30)
3-0 Sebastian Sobolak (50)
4-0 Sebastian Sobolak (60)
5-0 Bartosz Łuczka (75)
6-0 Karol Adamiak(82)