2017-08-12 09:08:27

Ekoball Stal Sanok rozgromiła Głogovię Głogów Młopolski na inaugurację

(fot. archwium)
Ekoball Stal Sanok rozgromiła Głogovię Głogów Małopolski w pierwszej kolejce 4 ligi. Sanoczanie tym wynikiem udowodnili, że chcą się liczyć w walce o najwyższe cele.

Już w 18. minucie Jakub Ząbkiewicz dał prowadzenie Ekoball Stali Sanok. I do przerwy taki wynik utrzymał się na tablicy świetlnej.

Po zmianie stron jeszcze bardziej przycisnął beniaminek, a Głogovia Głogów Małopolski wydawała się być bezradna.

Siedem minut po zmianie stron Mateusz Kuzio podwyższył wynik na 2-0, a piętnaście minut później było już 3-0 za sprawą Michała Borka.

Czwartą bramkę dla Stali zdobył Igor Hydzik na kwadrans przed końcem meczu. A dzieła zniszczenia dokonał Dawid Romerowicz w 86. minucie.

1-0 Jakub Ząbkiewicz (18)
2-0 Mateusz Kuzio (52)
3-0 Michał Borek (68)
4-0 Igor Hydzik (76)
5-0 Dawid Romerowicz (86)