2017-08-09 23:08:35

Sylwester Lusiusz zadebiutował w barwach Cracovii

Na zdjęciu po lewej Sylwester Lusiusz, foto: GKS Tychy
W meczu 1/16 Pucharu Polski pomiędzy GKS-em Tychy a Cracovią swój debiut w senioskiej drużynie zaliczył Sylwester Lusiusz. W zespole Pasów zagrał także Radosław Kanach.
 
17-letni zawodnik to wychowanek Iskry Przysietnica. Swoje kolejne piłkarskie kroki stawiał pod okiem trenera Dariusza Liany w juniorach Karpat Krosno skąd przeszedł do Cracovii. W lipcu tego roku został włączony do kadry seniorskiej Pasów oraz zgłoszony do rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.
 
Młody pomocnik zadebiutował w spotkaniu 1/16 Pucharu Polski przeciwko GKS Tychy. Sylwester Lusiusz na murawie przebywał przez 96 minut, a Pasy wygrały mecz po rzutach karnych.
 
W barwach krakowskiego zespołu pełne 120 minut zaliczył też inny zawodnik pochodzący z naszego regionu, wychowanek Błażowianki Błażowa Radosław Kanach. 18-letni pomocnik w Cracovii pojawił się w czerwcu 2016 roku i ma na swoim koncie uzbierał już pięć ligowych występów.
 
kairo

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem