2017-07-16 11:27:44

sparing: Stal Stalowa Wola - Stal Mielec 1-2

Stal Mielec wygrała 2-1 w sobotnim meczu sparingowym z drugoligową Stalą Stalowa Wola.

Prowadzenie Stali Mielec dał w 19. minucie Arkadiusz Górka, ale miejscowi odpowiedzieli bardzo szybko. Zaledwie dwie minuty później padł wyrównujący gol dla Stali Stalowa Wola, a jego autorem był Adrian Gębalski.

Jeszcze w pierwszej połowy wynik spotkania na 2-1 dla gości ustalił Łukasz Wroński.

W barwach pierwszoligowej Stali Mielec zagrali głównie młodzi piłkarze, w tym juniorzym, i Ci, którzy na co dzień nie mają okazji grać w pierwszym składzie.

Kolejny sparing piłkarze Stali Mielec rozgrywają właśnie w Wieliczce z Cracovią. Będzie to ostatni sprawdzian mielczan przed ligą.

STAL STALOWA WOLA - STAL MIELEC 1-2 (1-2)

0-1 Arkadiusz Górka (19)
1-1 Adrian Gębalski (21)
1-2 Łukasz Wroński (30)

Stal Mielec: Rafał Strączek - Sebastian Zalepa, Szymon Przystalski, Tomasz Swędrowski, Mateusz Gancarczyk, Przemysław Lech, Arkadiusz Górka, Dorian Buczek, Konrad Misztal, Łukasz Wroński, Maksymilian Banaszewski oraz Niklas Zulciak, Rafał Drożdżal, Piotr Goliasz, Bartosz Kania, Piotr Małek, Oskar Mazur, Bartosz Sobczyk, Patryk Zygmunt.