2017-07-15 21:12:25

sparing: Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-2

W spotkaniu kontrolnym dwóch czwartoligowców Unia Nowa Sarzyna przegrała z Izolatorem Boguchwała 1-2 (0-1).

Pierwsza bramka dla gości z Boguchwały padła już w 3. minucie spotkania. Kamil Puc ograł dwóch przeciwników i dokładnie dograł do środka do Patryka Roga, który bezzastanowienia uderzył. Marcin Żuraw zdołał odbić ten strzał, ale wprost pod nogi testowanego zawodnika, przy którego uderzeniu bramkarz gospodarzy był już bezradny.

Po wznowieniu gry Izolator podwyższył wynik spotkania. Rajdem prawą stroną popisał się Oskar Matuła, który zagrał w tempo do Roga, a ten z zimną krwią umieścił piłkę w siatce.

Unia Nowa Sarzyna bramkę zdobyła w 61. minucie po stałym fragmencie gry. Po ostrym dograniu w pole karne Patryk Kwaśniak dołożył nogę i zdobył, jak się później okazało, jedyną bramkę dla swojej drużyny.

Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała 1-2 (0-1)

0-1 zawodnik testowany 2 (3)
0-2 Róg (52)
1-2  Kwaśniak (61)

Unia Nowa Sarzyna: Żuraw - Wiatr, Bigas, Klocek, Bielak, Florek, Grzeskiewicz, Sarzyński, Sobota-Madej, Kwaśniak

Izolator Boguchwała: Lewandowski (60. Ziobro) – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Puc (46. Matuła), Skała (46. Cupryś), zawodnik testowany I (46. Leś), Zieliński (46. Domin), zawodnik testowany 2, Róg