2017-05-14 11:32:35

Porażka Siarki Tarnobrzeg z GKS Bełchatów

Siarka Tarnobrzeg przegrała z GKS Bełchatów w 30. kolejce 2 ligi. Mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Już w 12. minucie GKS Bełchatów prowadził 1-0. Niefortunnym zagraniem Radosław Sylwestrzak skierował piłkę do własnej bramki.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie i Siarka Tarnobrzeg schodziła do szatni przegrywając jedną bramką.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej częsci gry Bartłomiej Bartosiak podwyższył prowadzenie gospodarzy i było 2-0.

Podopieczni Włodzimierz Gasiora wciąż wierzyli w korzystny rezultat i przeprowadzili kilka ciekawych akcji. Skrzydła podcięła im druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Czyżyckiego w 63. minucie spotkania.

Wynik meczu na 3-0 ustalił Patryk Rachwał, który pewnie wykonał rzut karny 9 minut przed końcem meczu.

1-0 Sylwestrzak (12-samobój)
2-0 Bartosiak (50)
3-0 Rachwał (81-karny)

GKS Bełchatów: Bruchajzer - Klepczyński, Grolik (71. Szymorek), Witasik, Pisarczuk, Zięba, Rachwał, Zgarda (43. Ryszka), Papikjan (75. Berłowski), Bartosiak, Zdybowicz (62. Ciechański)

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski, Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Witkowski, Tomalski, Stępień (67. Wawrylak), Czyżycki, Żebrakowski (64. Przewoźnik), Dawidowicz (84. Barteczko), Ropski