2011-05-12 16:05:11

II liga: Mecze Wigier Suwałki z Resovią i Stalą Rzeszów w Olecku

Drużyna Wigier Suwałki do końca sezonu 2010/2011 swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie w Olecku. Na obiekcie MOSiR-u podejmie m.in Stal i Resovie Rzeszów.
 
Sytuacja spowodowana jest opóźnieniami w pracach przy modernizacji stadionu w Suwałkach. Działacze Wigier otrzymali warunkową zgodę PZPN na rozegranie spotkań na liczącym około 800 miejsc siedzących obiekcie MOSiR-u.
 
Przed tym jak do Olecka zawitają Resovia i Stal Rzeszów, Wigry rozegrają tam spotkania ligowe z Ruchem Wysokie Mazowieckie i Jeziorakiem Iława. 
 
O ile spotkania z drużynami z Podkarpacia muszą być rozegrane obligatoryjnie 5 i 12 czerwca o 17:00, to trwają ustalenia dotyczące terminów meczów z Ruchem i Jeziorakiem. Odpowiedź mamy poznać już jutro (13 maja). Także jutro będzie wiadomo, jak będzie przeprowadzana dystrybucja wejściówek na spotkania rozgrywana w Olecku.
 
źródło: Wigry Suwałki

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem