2017-04-16 16:28:13

"Stalówka" wciąż bez zwycięstwa. Remis z GKS-em Bełchatów

Gracze 'Stalówki' ostatni raz z wygranej cieszyli się w listopadzie ubiegłego roku...
Piłkarze Stali Stalowa Wola nie potrafią wygrać już od ośmiu spotkań. Tym razem zremisowali u siebie z GKS-em Bełchatów 0-0.

"Stalówka" bardzo chciała zrewanżować się kibicom za wysoką porażkę w ubiegłej rundzie (1-5 - przyp. red.), a przy okazji przerwać serię aż siedmiu meczów bez wygranej.

W pierwszej połowie okazje na gole dla Stali Stalowa Wola mieli m.in. Adrian Gębalski, który najpierw uderzył nad poprzeczką, a później zmarnowa sytuację sam na sam czy Kamil Bętkowski, który strzelał zbyt lekko.

Gracze GKS-u Bełchatów najbliżej gola byli chwilę przed przerwą, gdy z rzutu wolnego uderzał Artur Lenartowski. Jego uderzenie z trudem wybronić zdołał Bartosz Koncki.

Świetną okazję na gola goście mieli także w 62. minucie. Najpierw piłkę z linii bramkowej wybijać musiał Adam Waszkiewicz, a po chwili strzał Dawida Flaszki obronił golkiper Stali Stalowa Wola.

W końcówce przewagę miał GKS Bełchatów. Już w doliczonym czasie groźnie uderzał Adrian Klepczyński, ale ponownie na miejscu był Bartosz Koncki.

Stal Stalowa Wola: Bartosz Koncki - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Mateusz Kolbusz, Mateusz Wójcik, Kamil Bętkowski (90. Michał Mokrzycki), Bartłomiej Wasiluk, Bruno Żołądź, Adrian Dziubiński (90. Kacper Siudak), Konrad Korczyński (68. Przemysław Stelmach), Adrian Gębalski (79. Kacper Piechniak).

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik - Adrian Klepczyński, Marcin Grolik, Piotr Witasik, Robert Pisarczuk (79. Mateusz Szymorek), Dawid Flaszka, Patryk Rachwał, Marcin Ryszka (90. Mikołaj Bociek), Artur Lenartowski (67. Szymon Zgarda), Dawid Dzięgielewski (85. Daniel Ciechański), Aghwan Papikjan.

Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
Żółte kartki: Wasiluk, Gębalski, Żołądź, Stelmach - Dzięgielewski, Klepczyński, Rachwał.