http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-05-04 20:05:01

GKP Gorzów nie pojedzie na mecz z Flotą. Klub wycofa się z rozgrywek

Piłkarze pierwszoligowego GKS-u Gorzów Wielkopolski nie pojadą na kolejny mecz wyjazdowy - tym razem z Flotą Świnoujście. Gorzowianie tym samym oddają kolejne trzy punkty walkowerem.
 
"Kurator pierwszoligowego GKP Gorzów Wielkopolski Janusz Szczepanowski wysłał zawiadomienie do Floty, że drużyna nie przyjedzie na zaplanowany na najbliższą sobotę mecz ligowy w Świnoujściu" - informuje Gazeta Lubuska.

Gorzowski klub ma zamiar przesłać do PZPN-u pismo o wycofaniu zespołu z rozgrywek I ligi. Kurator jednak zapowiada, że pisma nie podpisze tłumacząc się brakiem uprawnień.
 
- W środę wysłałem zawiadomienie do Floty , że z powodu finansowej mizerii nie przyjedziemy na najbliższe spotkanie. Jeśli pod dokumentem do centrali nie podpisze się pan Niewiadomski, to 11 maja bez gry oddamy punkty Pogoni Szczecin. Trzeci walkower będzie oznaczał automatyczne relegowanie nas z rozgrywek.

Sprawa jest jednak dodatkowo skomplikowana, ponieważ dyrektor gorzowskiego klubu nie ma takiego zakresu obowiązków w swojej umowie o pracę.

Bezpośrednią przyczyną wycofania zespołu z zaplecza ekstraklasy jest brak mieszkań dla siedmiu podstawowych piłkarzy GKP: Kamila Ulmana, Łukasza Małkowskiego, Macieja Górskiego, Adama Banasiaka, Radosława Mikołajczaka, Michała Ilków-Gołąba i Przemysława Łudzińskiego. Do soboty spali w hotelu "Metalowiec", potem nie mieli się już gdzie podziać. Wsiedli więc do samochodów i pojechali do domów. Bez nich zostało tylko 11 graczy. Za mało, by walczyć w pierwszej lidze.
 
źródłó: Gazeta Lubuska

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem