2017-04-02 08:45:50

Polonia Przemyśl pokonała Igloopol Dębica

Mateusz Wanat - z lewej - zdobył gola na 1-0 (fot. Archiwum).
Spadkowicz z 3 ligi, Polonia Przemyśl, wygrała u siebie z beniaminkiem rozgrywek, Igloopolem Dębica.

Mecz zmobilizował zawodników i bardzo mocno elektryzował kibiców. Na trybunach zasiadło sporo fanów Polonii Przemyśl i Igloopolu Dębica.

Przed przerwą mecz toczył się głównie w środku pola. Szybko po rozpoczęciu pierwszej połowy, Polonia zdobyła gola na 1-0. Wynik otworzył Mateusz Wanat. Igloopol chciał odrobić straty, ale Polonia mądrze się broniła.

Przemyślanie po ostatniej stracie punktów ze Startem Pruchnik chcieli koniecznie zapunktować. W ostatniej minucie meczu gola na 2-0 zdobył Jarosław Stysiał.

1-0 Mateusz Wanat (51)
2-0 Jarosław Stysiał (90+2)

Polonia Przemyśl: Cisek, Załoga (63. Sobol), Kocój, Kuźniar, Solarz, Wanat (77. Stysiał), Skała, Trawka (86. Kmiotek), Kazek, Adamski, Głuszko

Igloopol Dębica: Psioda - Lamparty (75. Jędrzejczyk), Chmiel (67. Syguła), Socha, Stefanik, Rokita (53. Sasak), Darłak, Szczepanik (75. T. Nalepka), Draguła, P. Nalepka (53. Machnik), Pisarek.