2017-03-19 12:37:13

Sześć goli w Nowej Dębie. Skuteczna pogoń Stali!

Rezultatem 3-3 zakończył się mecz w Nowej Dębie pomiędzy miejscową a Piastem Tuczempy.

Już w 3. minucie wynik spotkania otworzył zakontraktowany w środku tygodnia przez Stal Piotr Krawczyk.

Radość miejscowych nie trwała długo, bo już w 20. minucie Rafał Noga strzelił bramkę wyrównującą, a kilkanaście minut prowadzenie Piastowi Tuczempy dał Karol Wota.

W doliczonym czasie pierwszej połowy Rafał Noga strzelił trzecią bramkę dla Piasta Tuczempy i ustalił wynik do przerwy na 3-1 dla gości.

Stal Nowa Dęba pomimo niekorzystnego wyniku wciąż wierzyła w jakąkolwiek zdobycz punktową, a wiarę tę wzmocnił kolejny gol Piotra Krawczyka w 63. minucie spotkania.

Kiedy wydawało się, że Piast zwycięstwo ma już w garści znać o sobie dał Kamil Rębisz. Zdobył on wyrównująca bramkę w doliczonym czasie gry i uratował punkt dla Stali Nowa Dęba.

1-0 Piotr Krawczyk (3)
1-1 Rafał Noga (20)
1-2 Karol Wota (38)
1-3 Rafał Noga (45+1)
2-3 Piotr Krawczyk (63)
3-3 Kamil Rębisz (90+2)

Stal Nowa Dęba: Bujak – Górak (46. Karnat), Franczyk, Sz. Serafin, Kotrych (80. Szypuła), Panek (70. Domagała), Milanowski, K. Serafin, Rębisz, K. Wilk, Krawczyk.