2017-03-04 17:05:28

JKS Jarosław zremisował z Cosmosem Nowotaniec

JKS Jarosław zremisował z Cosmosem Nowotaniec 1-1 w meczu 18. kolejki rozgrywek 3 ligi gr. IV.

Podopieczni Mariusza Sawy do przerwy bezbramkowo remisowali z drużyną prowdzoną przez Ireneusza Zarzykę.

Gol dla JKS-u Jarosław padł kilka minut po przerwie. Z rzutu karnego na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Raba.

Gracze Cosmosu Nowotaniec doprowadzili do wyrównania w 79. minucie meczu. Bramkę na wagę punktu zdobył uderzeniem głową Paweł Sobota. Asystował Marek Maślejak.

.... 2017-03-04 17:38:08

Nowi obrońcy ok poradzą sobie , ale stara piłkarska prawda mówi że jak się nie strzela do pustej bramki to się meczu nie wygrywa. No ale nic to , gramy dalej .

wm 2017-03-04 18:42:14

Co z Cosmos Nowotaniec taki mocny???!!! JKS zremisował to z kim wygracie w tej rundzie i będzie się zaczynał spadek w dół tabeli.Brawo Cosmos.

wm 2017-03-04 19:37:32

Z jakiej Wólki masz kompleksy czy co????

Stalowe FC 2017-03-04 19:44:19

Wielka Świrlandio, zapraszamy na wyjazd do Świdnika.

ktosss 2017-03-04 21:44:53

coś sie tej wólki uczepił?? a ty dziadka i babke z kąd masz ??

czas pokaze 2017-03-04 21:49:47

boisko wszystko zweryfikuje, co do pucharu ( nie podpalaj sie chłopie)

Gg77 2017-03-05 07:43:00

Do Ktosss ___naucz się pisać poprawnie a potem zabieraj głos

Czy wiocha czy nie 2017-03-05 10:00:24

Zobaczymy twoja inaugurację co do JKS brak skuteczności i widać ze po dwóch trzech meczach będzie to wyglądać lepiej

Zito 2017-03-05 10:21:37

Hass - Raba - Kaganek, Surmiak, Daszyk, Kycko - Gliniak, Wilk, Dudek, Aab - Mikus (na Avii tak winno być, bez eksperymentów w obronie i innymi chybionymi pomysłami)

Figo 2017-03-05 14:13:17

Nowi obrońcy godnie zastapili tych co odeszli z JKSu. Bramkarz tez w porządku. Natomiast nowy napastnik to jakaś porażka. Kapitalny występ Kagana. Miejmy nadzieję że się jakoś ułoży i chłopaki utrzymają 3 ligę. Powodzenia.

JKS 2017-03-05 16:43:39

Jedno pytanie: czy trener może zwrócić uwagę Loczkowi aby podał w sytuacji gdy ktoś ma tylko dostawić nogę - Surmiak był na 5 metrze sam!!!