2017-02-26 08:53:31

sparing: Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 2-1

Stal Stalowa Wola (zielone stroje) rozegrała sparing z Pogonią Siedlce (fot. mkppogonsiedlce.pl)
Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali 1-2 w meczu kontrolnym z pierwszoligową Pogonią Siedlce.

Spotkanie zostało rozegrane na boczmy boisku Stadionu Miejskiego w Siedlcach. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 10. minucie po trafieniu Marcina Burkhardta.

Gracze Stali Stalowa Wola doprowadzili do wyrównania zaledwie kilkanaście minut później, a autorem gola był Adrian Gębalski.

Wynik remisowy utrzymywał się prawie do końca. Dopiero w 86. minucie zwycięską bramkę dla Pogoni Siedlce zdobył Piotr Krawczyk, który pojawił się na boisku zaledwie kilka minut wcześniej.

POGOŃ SIEDLCE - STAL STALOWA WOLA 2-1 (1-1)

1-0 Marcin Burkhardt (10)
1-1 Adrian Gębalski (22)
2-1 Piotr Krawczyk (86)

Pogoń Siedlce: Przemysław Frąckowiak - Łukasz Wójcik, Arkadiusz Jędrych (77. Tomasz Lewandowski), Mateusz Żytko, Daniel Chyła, Jakub Szrek (74. Robert Janicki), Marcin Paczkowski, Piotr Mroziński (83. Cezary Demianiuk), Marcin Burkhardt (81. Piotr Krawczyk), Michał Bajdur (67. Konrad Wrzesiński), Grzegorz Tomasiewicz (62. Dariusz Zjawiński).

Stal Stalowa Wola: Bartosz Koncki (46. Dorian Frątczak), Adam Waszkiewicz (77. Kacper Piechniak), Szymon Jarosz (46. Mateusz Kolbusz), Konrad Kołodziej, Konrad Korczyński (77. Radosław Rogowski), Kacper Siudak (71. Adrian Dziubiński), Przemysław Stelmach (46. Bruno Żołądź), Bartłomiej Wasiluk (46. Piotr Szewczyk), Michał Mokrzycki (46. Kamil Bętkowski), Adrian Dziubiński (46. Kamil Jonkisz), Adrian Gębalski (46. Nicholas Kozdra).