2017-02-25 17:50:19

sparing: Hetman Zamość - Sokół Nisko 2-0

Czwartoligowy Sokół Nisko zmierzył się w meczu sparingowym z Hetmanem Zamość.

Piłkarze Hetmana Zamość, którzy występują obecnie w 4 lidze lubelskiej, zwyciężyli 2-0.

Pierwszy gol padł z rzutu karnego w pierwszej połowie (27. minuta), a druga bramka padła po strzale Szymona Płotnikiewicza (56. minuta).

HETMAN ZAMOŚĆ - SOKÓŁ NISKO 2-0 (1-0)

1-0 Szymon Solecki (27-karny)
2-0 Szymon Płotnikiewicz (56)

Hetman Zamość: Tomczyszyn - Bubeła, Solecki, Mazur (46. Płotnikiewicz), Myszka (60. Luterek), Kamiński, Czady (75. Pilipczuk), Turczyn, Ziółkowski (46. Otręba), Kupisz (70. Ziółkowski), Drozd.

Sokół Nisko: Wietecha - Dyba, Maciorowski, Woźniak, Kołodziej, Lebioda, Stępień, Drelich, Serafin, Sudoł, Tur oraz Wołoszyn, Niedziałek, Tabaka, Pliszka, Pałka, Wojtak, Kochańczyk, Puzio.