2017-02-25 14:11:18

sparing: Cosmos Nowotaniec - Izolator Boguchwała 2-1

Cosmos Nowotaniec pokonał Izolator Boguchwała 2-1 w rozegranym w Pakoszówce meczu sparingowym.

Gracze Izolatora Boguchwała prowadzili do przerwy 1-0 po trafieniu Marka Fundakowskiego z rzutu karnego.

Chwilę po zmianie stron piłkarze Cosmosu Nowotaniec doprowadzili do wyrównania za sprawą Piotra Laskowskiego.

Gola na wagę zwycięztwa dla trzecioligowca zdobył grający trener tego klubu - Ireneusz Zarzyka.

COSMOS NOWOTANIEC - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-1 (0-1)

0-1 Marek Fundakowski (karny)
1-1 Piotr Laskowski
2-1 Ireneusz Zarzyka

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Sobota, Pluskwik, Laskowski, Zarzyka, Osiniak, Michał Misiak, Maślejak, Zawodnik testowany I, Zawodnik testowany II, Zawodnik testowany III oraz Zawodnik testowany IV

Izolator Boguchwała: Lewandowski – Gajdek (46. Puc), Bogacz, Kozicki (46. Suszko), Szkolnik, Fundakowski (55. Leś), Cupryś, Sierżęga (55. Dobrzański), Lusiusz (65. Brogowski), Domin (46. Wilk), Szymański (65. Ziarnik)