2017-02-19 20:45:29

sparing: KS Wiązownica - San Hureczko 7-0

KS Wiązownica rozgromił San Hureczko 7-0. Aż cztery bramki dla czwartoligowca zdobył Kacper Rop.

Podopieczni Valerija Sokolenki nie mieli większych problemów z pokonaniem piątoligowego Sanu Hureczko.

Do przerwy KS Wiązownica prowadziła 2-0 po trafieniach Kacpra Ropa. Ten sam zawodnik zdobył kolejne dwa gole po przerwie lącznie strzelając ich aż cztery.

Pomiędzy 67. a 74. minutą ekipa z Wiązownicy zdobył łącznie cztery gole. Oprócz trafień Kacpra Ropa, dwukrotnie na listę strzelców wpisał się inny Resoviak - Adrian Mołdoch.

Kilka minut przed końcem wynik spotkania na 7-0 dla KS-u Wiązownica ustalił Michał Daniel.

KS WIĄZOWNICA - SAN HURECZKO 7-0 (2-0)

1-0 Kacper Rop (2)
2-0 Kacper Rop (31)
3-0 Kacper Rop (64)
4-0 Kacper Rop (68)
5-0 Adrian Mołdoch (71)
6-0 Adrian Mołdoch (74)
7-0 Michał Daniel (86)

KS Wiązownica: Michałowicz - Bartnik (70. Telega), Mazur (46. Sobczak), Kubas, Cach, Sokolenko, Lorenc, Rop (70. Skibiak), Daniel, Soczek, Pawlak (46. Mołdoch)