2017-02-19 08:51:26

sparing: Cosmos Nowotaniec - Ostoja Kołaczyce 6-0

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wygrali 6-0 z A-klasową Ostoją Kołaczyce w kolejnym sparingu przed startem rundy wiosennej.

Do przerwy podopieczni Ireneusza Zarzyki prowadzili czterema bramkami. Grający szkoleniowiec Cosmosu Nowotaniec dziś nie wybiegł na boisko z powodu kontuzji. Przyglądał się poczynaniom kolegów z ławki.

W pierwszej połowie na listę strzelców wpisywali się Marek Maślejak, Marcin Misiak i dwukrotnie zawodnik testowany. Po zmianie stron kolejnego gola zdobył Marek Maślejak, a także drugi z zawodników testowanych (łącznie było ich trzech).

We wtorek gracze Cosmosu Nowotaniec jadą na Słowację rozegrać zaległy sparing z Partizanem Bardejów.

COSMOS NOWOTANIEC - OSTOJA KOŁACZYCE 6-0 (4-0)

Bramki: Marek Maślejak 2, Zawodnik testowany 2, Marcin Misiak, Zawodnik testowany

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Sobota, Pluskwik (46. Zawodnik testowany), Laskowski (46. Hubert Pieszczoch), Osiniak, Marcin Misiak, Michał Misiak, Majka, Maślejak, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany.