2017-02-15 21:38:16

sparing: Karpaty Krosno - Wisłok Strzyżów 4-2

Trzecioligowe Karpaty Krosno wygrały z Wisłokiem Strzyżów 4-2 w rozegranym w środowy wieczór meczu kontrolnym.

Do przerwy w barwach Karpat Krosno zagrali głównie młodzi zawodnicy. Gospodarze wygrali tą partię 2-0 po trafieniach Piotra Deptucha i Szymona Pankiewicza.

Po przerwie w drużynie Adama Fedoruka zagrali bardziej doświadczeni piłkarze. Karpaty zdobyły jeszcze dwa gole po uderzeniach Romana Stepankowa i Dawida Cempy, ale gracze Wisłoka Strzyżów również dwukrotnie wpisali się na listę strzelców (Maciej Rusin i Damian Jamróg).

KARPATY KROSNO - WISŁOK STRZYŻÓW 4-2 (2-0)

1-0 Piotr Deptuch
2-0 Szymon Pankiewicz
2-1 Maciej Rusin
3-1 Roman Stepankow
3-2 Damian Jamróg
4-2 Dawid Cempa