2017-02-12 17:37:27

sparing: Sokół Nisko - Sokół Sokolniki 6-3

Mecz sparingowy czwartoligowego Sokoła Nisko z grającym o poziom niżej Sokołem Sokolniki zakończył się wygraną gospodarzy 6-3.

Kibice, którzy wybrali się na ten sparing zobaczyli aż 9 bramek. Do przerwy prowadził Sokół Sokolniki, ale w drugiej połowie piłkarze Sokoła Nisko strzelili aż 5 goli nie tracąc ani jednego.

Autorem trzech trafień dla Niska był Michał Serafin, a po jednej bramce dorzucili Marcin Tur, Mateusz Sudoł i Jacek Maciorowski.

Dwa gole dla Sokoła Sokolniki zdobył jeden z piłkarzy testowanych. Jedną bramkę strzelił Sebastian Mandzelowski.

SOKÓŁ NISKO - SOKÓŁ SOKOLNIKI 6-3 (1-3)

Bramki: Michał Serafin 3, Marcin Tur, Mateusz Sudoł, Jacek Maciorowski - Zawodnik testowany 2, Sebastian Mandzowski.