2017-02-10 15:02:26

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 3-1

Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg wygrała ze Stalą Rzeszów 3-1 w kolejnym przedsezonowym sparingu.

Do przerwy podopieczni Włodzimierza Gąsiora prowadzili 2-0. Obydwa gole zdobył Marcin Stefanik (drugą z rzutu karnego).

Chwilę po zmianie stron na 3-0 dla Siarki Tarnobrzeg podwyższył Michał Żebrakowski.

W 75. minucie Paweł Giel nie wykorzystał karnego dla Stali Rzeszów. Chwilę później jednak rzeszowianie mieli drugi rzut karny i do bramki trafił Sebastian Brocki.

Spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Woli Chorzelowskiej.

SIARKA TARNOBRZEG - STAL RZESZÓW 3-1 (2-0)

1-0 Marcin Stefanik (18)
2-0 Marcin Stefanik (25-karny)
3-0 Michał Żebrakowski (47)
3-1 Sebastian Brocki (75-karny)