2017-02-04 15:49:39

sparing: Ekoball Stal Sanok - Głogovia Głogów Małopolski 3-3

Czwartoligowa Głogovia zremisowała z Ekoball Stalą Sanok 3-3 w meczu sparingowym.

Do przerwy piłkarze Głogovii Głogów Małopolski prowadzili 2-0 po trafieniach Kamila Kawy i Mateusza Deca.

Po zmianie stron kontaktową bramkę zdobył Bartosz Sieradzki, który trafił do siatki z rzutu wolnego. Gracze Głogovii odpowiedzieli trafieniem Michała Worosza i wyszli na prowadzenie 3-1.

Na 10 minut przed końcem drugą bramkę dla drużyny Ekoball Stali Sanok zdobył z rzutu karnego Mateusz Kuzio, a w doliczonym czasie gry - po samobójczym trafieniu jednego z głogowian - padł gol na 3-3.

W barwach Głogovii Głogów Małopolski pojawiło się dwóch zawodników testowanych. Stal Sanok również sprawdzała nowych graczy w tym Patryka Wójcika z Cosmosu Nowotaniec.

Mecz został rozegrany na euroboisku w Pakoszówce.

EKOBALL STAL SANOK - GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 3-3 (0-2)

0-1 Kamil Kawa
0-2 Mateusz Dec
1-2 Bartosz Sieradzki
1-3 Michał Worosz
2-3 Mateusz Kuzio (karny)
3-3 samobójcza

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Pawiak, Śmietana, Florek, Kaczmarski - Romerowicz, Jaklik, Chylik, Zawodnik testowany - Sieradzki, Borek oraz Niedziela, Gąsior, Adamiak, Słysz, Ząbkiewicz, Wójcik, Kramarz, Folta, Kuzio.